NA KONTAKTONI

Pėr ēdo informatė lidhur me shėrbimet tona tė marketingut apo zėrimit mund tė na kontaktoni pėrmes formularit tė poshtėm ose nė numrin tonė +381 38 584 504.

Mesazhet e dėrguara pėr urime, pėrshėndetje, dhe dėshira muzikore gjatė emisionit NUK lexohen nga ky formular kontaktues. Shikoni ballinen pėr rubrika tė caktuara sipas emrit programor.

 Tė gjitha Donacionet apo Pagesat mund t'i bėni pėrmes Internetit duke kliku:

SHPALLJE