Aksident në Podujevë, vdes këmbësori i mitur

Publikuar më

Esmeralda Seferi

Dy vetura janë aksidentuar mes vete, ku si pasojë e përplasjes nga lëndimet e marra trupore, ka ndërruar jetë mashkulli shqiptar i mitur në cilësinë e këmbësorit

Ngjarja ka ndodhur të dielën në fshatin Sibovc të Podujevës, raporton Policia e Kosovës.

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje ndërsa trupi i pajete i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Komentet