Dua Lipa fiton ҫmimin "Artistja solo e vitit"

Publikuar më

Këngëtarja më famë botërore Dua Lipa, është artistja më e mirë dhe më e suksesshme dhe më e përfolur e vitit e sidomos në Britanin e Madhe.

Pas suksesiit në "Brit Awards" , këngëtarja Dua Lipa ka fituar sërisht një tjetër cmimë nga revista e njohur "GQ" e Britanis së Madhe si artisjtja më e mirë solo e vitit.

Komentet