Arilena Ara publikon këngën e re "I'll Give you my heart"

Publikuar më

Këngëtarja e njohur , Arilena Ara, ka publikuar klipin e këngës "l' ll Give you me heart " e cila eshte ne gjuhen angeze dhe ka per qellim tregun nderkombetare.

Muzika eshte punuar nga kompozitori Darko Dimitrov, kurse për tekstin eshte kujdesur Arnita Beqiraj.

Ndërsa ,Arilena Ara sukses te madhe ka pasur edhe me kengen " Nentori" e cila pikerisht kete muaj sjelli edhe projektin e saj me te ri.


Komentet