Këngëtarja britanike Jessie J, ka zbuluar për fansat nje sekret te hidhur për jeten e saj

Publikuar më

Këngëtarja e njohur me fame boterore, Jessie J, gjate performances në Londer në skenen e " The Royal Albert Hall " ka ndare me fansat nje sekret te dhimbshme nga jeta e saj, qe kishe kuptuar kater vite me parë.

Me thanë kater vjet me parë se nuk mund te kisha femijë dhe une këtë nuk e ndava me ju pasi qe une jam vetem nje nga miliona femra dhe meshkuj qe kalojn nëpër te njejtën gjendje.

Kjo gje nuk na percakton, por kam shkruar kete këngë per veten time në momentin e pikëllimit dhe dhimbjes, për t'i dhënë vetes pak gëzim, si dhe te ju jepja diqka të tjereve qe të degjojon ne momente të veshtira", tha këngëtarja.

Kështu qe nese keni përjetuar diqka si kjo, apo njiheni dikënd qe eshte duke kaluar nëper këtë gjendje, si dhe ne qofse ka humbur nje femije, dijeni se nuk jeni vetem ne pikllimin tuaj edhe une jam duke menduar për ju.Përderisa ishte duke kënduar këngën " Four Letter word", tha me tutje Jessie J.

Ndërsa këngëtarja ëshë e lidhur me aktorin e mirënjohur Channing Tatum.

Komentet