Genta Ismaili Rikthehet me "Zjarr"

Publikuar më

Këngëtarja e njohur Genta Ismaili ka publikuar këto ditë projektin e saj më të ri me titullin"Zjarr"

Genta në videoklip shfaqet mjaft atraktive dhe sensuale ashtu si jemi mësuar të shohim këngëtaren,ajo mori shumë komplimente nga fansat e saj ku ata i thanë se ja kjo është Genta që ne duam dhe se kësi lloj rikthimi po e prisnin prej kohësh.

Për muzikën është përkujdesur kantautori Irkenc Hyka,tekstin e ka shkruar Muma ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni "Bug Production" dhe Per dukjen e Gentes u përkujdesën Sellma dhe Kaci .


Komentet