Hiti i Javës "A don hala" nga Tuna dhe Yll Limani

Publikuar më

Këngëtarja e njohur, Tuna se fundmi ka qenë një ndër artistet me të përfolura në media e cila ka terhequr shumë vemendjen me Albumin e saj te ri i titulluar "Fortuna" ku te gjitha këngët e Albumit i ka publikuar edhe me videoklipe të mirëpritura shumë mire nga fansat e këngetares.

" A don hala" është një duet i Tunes dhe artistit të njohur Yll Limanit e cila po cilesohet si nje ndër këngët me të suksesshme dhe me te klikuara të Albumit mbi shtate milione klilime në kanalin youtube.

Ndërsa, dhe ne kemi përzgjedhur që te ishte pjese e Anketes "Hiti i Javes" dhe ishte kënga e cila u votua me se shumti me 66.67% nga ndjeksit tone në www.radiodrenasi.com


Komentet