Hiti i Javës "Suhareka" nga Gold AG

Publikuar më

Reperi i njohur, Gold AG nuk po ndalet se publikuari projekte te reja muzikore duke prekur temat sociale po ashtu dhe patriotike.

Këngët e fundit te cilat i ka publikuar janë: "Zani i Koshares" , " Suhareka", Nënat Shqiptare" etj.

Ndërsa, këngën e titulluar " Suhareka" kemi përzgjedhur që të jetë pjesë e Anketes " Hiti i Javës" dhe ishte kënga më e votuara nga ndjeksit e web faqës tonë www.radiodrenasi.com

Për teksin dhe këngën është kujdesur vet artisti te cilen e ka kompletuar edhe nga ana vizuale me nje video mjaft te veqant ku aktori i njohur Florim Kleqka ka luajtur rolin e heroit të ndjere kombetare Besim Ndrecaj.

Kurse,priten edhe projekte tjera gjatë ditëve te ardheshme te cilat i ka paralajmeruar reperi.

Komentet