Hiti i Javës "Sa gjynah" nga Majk dhe Butrint Imeri

Publikuar më

"Sa gjynah" titullohet kënga me e re te cilën javë me parë e kanë sjellur dy artistet shqiptare Majk në bashkepunim me Butrint Imeri.

Projekti është pritur shume mire nga publiku vetem për pak ditë ka arritur afer 2 milion klilime në kanalin youtube.

Për tekstin e këngës janë kujdesur vet aritistet të cilën e kanë shoqëruar po ashtu edhe me një videoklip mjaft të veqant.

Ndërsa, në Anketen " Hiti i Javës" nga pesë këngët të cilat ishin të përzgjedhura që të jenë pjesë më e votuar ishte kënga "Sa gjynah" nga Majk dhe Butrint Imeri me 35.71% të votave në web faqën www.radiodrenasi.com
Komentet