Hiti i Javës "Dashnija ime" nga Sabri Fejzullahu

Publikuar më

"Dashnija ime" titullohet kënga e fundit të cilën e ka sjellur këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu.

Për tekstin e këngës është kujdesur Petro Xhori, kurse muziken dhe orkestrimin e ka bërë kantautori i njohur Irkenc Hyka.

Projekti është vizualizuar edhe me nje klip mjaft te bukur te realizuar në qytetin e Prishtinës dhe i është besuar produksionit Max Production.

Kënga "Dashnija ime" ishte pjesë e Anketës "Hiti i Javës" dhe si cdo herë që këngët e Sabriut janë më favoritet nga ndjeksit e web faqës tonë edhe ky projekt është pritur mjaft mire duke u votuar me 44.44% te votave në www.radiodrenasi.com
Komentet