Hiti i Javës "Pa ty" nga Edona Llalloshi

Publikuar më

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi, ka sjellur gjatë muajti prill te këtij viti baladen me të re e titulluar "Pa ty" të realizuar edhe me videoklip.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin është kujdesur Florent Boshnjaku.

Balada e këngëtares Edona Llalloshi "Pa ty" ishte e përzgjedhur që të ishte pjese e Anketes " Hiti i Javës" dhe ishte një ndër këngët më te votuara me 50:00% te votave ne web faqën www.radiodrenasi.comKomentet