Hiti i Javës "Zemër" nga Dhurata Dora dhe Soolking

Publikuar më

Bashkëpunim i Dhurata Dores me reperin A'lgjerian Soolking i titulluar "zemër "erdhi me 19 prill te këtij viti dhe u mireprite me një sukses të madhe nga publiku ku deri me tani kënga numron mbi 63 milion klikime në kanalin youtube.

Producenti i njohur Bigbang qëndron mbrapa kësaj kënge si dhe shtepia incizuese RedBox Entertainment.

Dueti i suksesshëm "Zemër" ishte edhe pjesë e Anketës "Hiti i Javës" dhe gjatë tërë javës është votuara më së shumti rreth 38.46% te votave në web faqën www.radiodrenasi.comKomentet