Hiti i Javës "Tymi i Dashnis 2" nga Nora Istrefi dhe Irkenc Hyka

Publikuar më

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi dhe kantautori i njohur nga shqiperia Irkenc Hyka, së fundemi kanë sjellur bashkëpunimin e titiulluar "Tymi i Dashnis 2" këngë e cila fillimisht ishte publikuar vetëm nga artisti Irkenc Hyka.

Kënga është vetëm me tekst në audio dhe me nje arritshmeri mjaft të mirë të klikimve në kanalin youtube.

Kënga "Tymi i Dashnis" ishte edhe pjesë e këngëve të përzgjedhura për të qënë pjesë e Anketes "Hiti i Javës" dhe ishte një nga këngët e cila u pëlqye më së shumti nga ndjeksit me 100% te votave në web faqën www.radiodrenasi.com

Komentet