Radio Drenasi 92.1 FM - Radio Shqip
Radio Drenasi 92.1 FM - Radio Shqip që i përgjigjet Kërkesave tuaja muzikore çdo ditë nga ora 22:00-04:00

Lundrimi
Dëgjoni Live
Lista & Kërkesat
Kënga e Tanishme
WebFaqja

Ne i kemi 38 dëgjues në këtë moment!

Marketingu

Aktualisht Live

Lidhje

Albumi

Koha

BEHXHET KORPUZI & LULËZIM SHALA - VDEKJA E FËMIJËVE NË IBËR

Artist homepage

Informatat e Këngës

4:31

Në radhë: S. BEKTESHI & R. CAKAJ, OSMAN GECI, SADIK RAMA

Këngët e kaluara

Unknown Artist -

Artist homepage

Informatat e Këngës

5:26

BEHXHET KORPUZI & AGIM BOKA - Hamdi Berisha

Artist homepage

Informatat e Këngës

6:24

ARTJOLA TOSKA - NE

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:00

Fatmira Brecani - Kaperceva erenikun

Artist homepage

Informatat e Këngës

4:23

Isa dhe Hamz Llapqeva - Me lindi djal u gezova shum

Artist homepage

Informatat e Këngës

2:04

MUSLI MUSLIU - BESNIK MUQAJ- MUSLI MUSLIU

Artist homepage

Informatat e Këngës Untitled - 01-01-07

4:42

ARTIOLA TOSKA - SNA GJEHET DERMONI

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:30

ILIR SHAQIRI - HAPUNI DYERT E XHENETIT

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:33

Capital T - Hatixhe ft. Mixey

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:17

Ed Sheeran - Castle On The Hill

Artist homepage

Informatat e Këngës

4:20

2TON - Ani nasht

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:12

Getinjo - Sexy

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:30

AKON - Lonely (badremix)

Artist homepage

Informatat e Këngës

2:12

AFERDITA DRESHAJ - NESE JE BURRE

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:47


Kërkesat e Këngëve Gjatë Javës - TOP 10
1. Leta (5)
    Tallava O do ta kallim sonte
2. RASIM SOPI (4)
    TALLAVA E KALLUM
3. VLL DRAGA (3)
    LEC GRADICA
4. DAIM LALA (3)
    KAPIGJIK DOLA MET PA ft. BUQJA
5. Duli (3)
    Gjuha Shqipe
6. V KOSOVËS (2)
    Valle 8
7. Astrit Mulaj (2)
    Ah dashni e vjeter
8. NYSRET MUQIQI (2)
    MOJ HAPSANE
9. MARK GJOKA (2)
    LEZHA E KASTRIOTIT
10. Astrit Mulaj (1)
    Rrush o rrush