Radio Drenasi 92.1 FM - Radio Shqip
Radio Drenasi 92.1 FM - Radio Shqip që i përgjigjet Kërkesave tuaja muzikore çdo ditë nga ora 22:00-04:00

Lundrimi
Dëgjoni Live
Lista & Kërkesat
Kënga e Tanishme
WebFaqja

Ne i kemi 44 dëgjues në këtë moment!

Marketingu

Aktualisht Live

Lidhje

Albumi

Koha

SAMANTA KARAVELO - Humbur

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:25

Në radhë: Genc Prelvukaj

Këngët e kaluara

Shaqir Cervadiku - NJE LETER MKA ARDH

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:29

XHEKI - Veq me ty

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:21

Meda - Faleminderit Nene

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:45

Sinan Hoxha & Shyhrete Beluli - Knoma Kangen

Artist homepage

Informatat e Këngës

4:15

Rami Ahmeti - M'ke harru

Artist homepage

Informatat e Këngës

5:59

Sef Duraj - O shpirtush

Artist homepage

Informatat e Këngës

11:33

Hekurani - Qyteti i heshtur ft. Dardani ft. Eltoni

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:43

DULI - Më mungon

Artist homepage

Informatat e Këngës

4:28

Elizabeta Marku - Xhan xhan moj zeshkane

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:48

Morena Taraku - Dashni ft. Sabri Fejzullahu

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:05

Luljeta Shala - Emer e mbiemer

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:40

2Ton - 1 Xhiro ft Lindon

Artist homepage

Informatat e Këngës

2:42

Blero - A e din ft. Ylber Osmani

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:38

Mihrije Prapashtica - Vajzës

Artist homepage

Informatat e Këngës

3:23


Kërkesat e Këngëve Gjatë Javës - TOP 10
1. GRUPI (2)
    FISI I KABASHIT
2. Bilbilat (2)
    Hajde qike sonte për darkë
3. GJOVALIN PRRONI (2)
    MARTIN CAMAJ
4. LIRIJE DHE AFERDITA SYLEJMANI (1)
    OJ LULJA E BLINIT
5. XHEKI (1)
    Pse s'po mundem të harroj
6. HIDAJETE MIFTARI (1)
    MOJ LAZDRANJA PA NAFAKË ft SHKURTE HADËRGJONAJ
7. DIDA & KOVAÇI & ÇELA (1)
    LUAN HARADINAJ
8. Korab Jetishi (1)
    Ku je
9. I Get So High (1)
    Toni Braxton
10. DULI (1)
    JAM MERZIT